Jak grać w LOTTO

robert102 / Pixabay

Lotto to najpopularniejsza gra oferowana przez polskie przedsiębiorstwo Totalizator Sportowy. Firma oferuje wiele zakładów własnych, loterii pieniężnych i gier losowych, które cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Nic dziwnego – w końcu kto nie chciałby zostać milionerem, nie martwić się o swoją przyszłość, bez wyrzutów sumienia realizować marzenia?

Jak zagrać?

Aby zagrać w lotto musimy wytypować 6 cyfr. To właśnie “szóstka” może sprawić, że zostaniemy milionerami. Liczby wytypować możemy osobiście na specjalnie w tym celu przygotowanym blankiecie, albo poprosić o opcję “chybił-trafił”. Już trzy wytypowane przez nas liczby dadza nam wygrana, pod warunkiem, że będą zgadzać się z liczbami wylosowanymi danego dnia. Im więcej trafień – tym większa wygrana.

jak sprawdzić, czy wygraliśmy?

Wyniki Lotto możemy śledzić na żywo ze Studia Lotto. Losowania odbywają się 3 razy w tygodniu – we wtoku, czwartki oraz w soboty o godzinie 21:40. Transmisja prowadzona jest na antenie telewizji TVP Info oraz na stronie internetowej Lotto (www. lotto. pl). Archiwalne wyniki podane są w Internecie oraz w punktach sprzedaży.