Intensywny kurs języka angielskiego połączony z zagranicznym wyjazdem

tutor_english_okCiekawą ofertą szkół językowych są zintensyfikowane kursy wyjazdowe. Dzięki nim możemy się nauczyć języka lub go sobie przypomnieć w bardzo krótkim czasie. Na przykład kurs angielskiego w Londynie. Oferta ta jest dodatkowo atrakcyjna poprzez połączenie zajęć z pewna formą wycieczki, która obejmuje nie tylko zwiedzanie Wielkiej Brytanii, ale też poznanie jej kultury i historii. Takie kursy angielskiego są skuteczniejsze niż tradycyjne również dzięki temu, że (jak wykazały liczne badania) lepiej zapamiętujemy to, co równocześnie widzimy i słyszymy i gdy mamy z tym związane jakieś silne emocje. A z pewnością wyjazd do Londynu i zwiedzanie jego zabytków z takimi się wiąże. Oczywiście, by pojechać na taki kursik angielskiego, trzeba zrobić sobie kilkutygodniowe wakacje od obowiązków, pracy i domu. Warto jednak rozważyć myśl, czy nie wykorzystać urlopu w sposób bardziej pożyteczny i zamiast wylegiwać się na dalekiej plaży i wrócić do kraju opalonym, wrócić ze znajomością języka i mnóstwem wspaniałych przeżyć.