Angielski – dodatkowe zajęcia

BiljaST / Pixabay

We współczesnym świecie znajomość języka angielskiego to podstawa. Niestety w szkołach nie zawsze można się go nauczyć w wystarczającym stopniu. Jeśli zależy nam na efektach, warto wziąć pod uwagę korepetycje.

Korepetycje z angielskiego Kraków – kogo wybrać

Pierwszy krok za nami – zdecydowaliśmy się na korepetycje. Teraz przed nami najważniejsza decyzja – którego nauczyciela wybrać? Najlepiej zacząć od ustalenia, jaką kwotę możemy przeznaczyć na naukę i szukać zajęć w tym zakresie cenowym. Do wyboru mamy osoby, dla których angielski jest językiem narodowym (tak zwanych native speakerów), osoby z certyfikatami językowymi na różnych poziomach, studentów filologii angielskiej, ale też zwykłych pasjonatów, którzy języka nauczyli się na przykład w trakcie częstych podróżach po świecie. Tak naprawdę nie poziom wykształcenia nauczyciela ma największe znaczenie, a to, jak będziemy się dogadywać i współpracować. Jeśli zwyczajnie nie przypadniemy sobie do gustu, lekcje nie zaowocują właściwymi efektami. Jeśli natomiast znajdziemy w nauczycielu partnera do dyskusji, będziemy uczyć się szybciej i chętniej. Decyzję najlepiej podjąć po jednej – dwóch lekcjach próbnych.