Ciekawa zabawa dla dzieci

Mihail_fotodeti / Pixabay

Dzieciaki większą część swojego czasu, spędzają w murach szkoły. Na szczęście nie cały ten czas spędzają na nauce i obowiązkach. Często też mają okazję do zabawy, bo każda szkoła organizuje różnego rodzaju zabawy dla dzieci na terenie szkoły. Jedną z popularniejszych imprez w roku, jest zabawa andrzejkowa. Mogą w niej wziąć udział wszystkie dzieci uczęszczające do danej szkoły.

Atrakcje imprezy andrzejkowej

Na imprezie andrzejkowej, dużo się dzieje. Są pyszne przekąski, smaczne napoje, dyskotekowa muzyka i dużo zabawy. Organizowane są też różne zabawy, które nie tylko zapewniają dużo uciechy dzieciom, ale mogą one też coś w nich wygrać. Taka właśnie jest loteria fantowa w szkole. To świetna zabawa w której dzieciaki mogą wylosować różne ciekawe nagrody, na przykład akcesoria szkolne, buty sportowe, hulajnogi, deskorolki i inny sprzęt sportowy a także wiele innych ciekawych rzeczy. To jakie fanty znajdą się na loterii, zależy głównie od sponsorów. Dzieci chętnie biorą udział w takich loteriach, bo losy kosztują parę złotych, a można wylosować naprawdę atrakcyjne nagrody.