Kursy językowe dla osób średniozaawansowanych

englishKursy języka angielskiego Warszawa odbywają się również dla osób, które posiadają już podstawy języka i chcą poszerzyć swoją wiedzę. Wówczas mogą udać się na kurs języka angielskiego Warszawa na poziomie upper-intermediate, czyli średniozaawansowanym. W czasie takiego kursu języka angielskiego poznaje się zwroty, jakimi na co dzień posługują się mieszkańcy Wielkiej Brytanii, słownictwo w stopniu, który pozwala na swobodną komunikację w sytuacjach typowych dla życia codziennego. Kurs dla średniozaawansowanych dodatkowo rozwija intuicję językową i tym samym powoduje zniwelowanie tak zwanej bariery językowej. Uczestnicy takiego kursu uczą się jak nie bać się mówić po angielsku, uczą się konwersacji w języku angielskim. Kursanci opanowują bardziej zaawansowane konstrukcje językowe, poznają tryby warunkowe oraz czasy. Gramatyka uczona jest w sposób praktyczny, ważne jest formułowanie własnego zdania i opinii. Nauka pisania i czytania jest również na wyższym poziomie, niż ta na poziomie podstawowym. Uczeń po takim kursie może przystąpić do kursu w systemie dla osób zaawansowanych.