Wisdom of Life

Sukcesy uczniów

Brązowy medal naszych piłkarzy!

W środę 14 marca,  w naszej szkole, odbył się Finał Mistrzostw Kielc Szkół Podstawowych w piłce nożnej chłopców klas szóstych. Nasza reprezentacja w składzie: P. Kargulewicz, M. Stokowiec, W. Tobera, M. Bysiecki, M. Karyś, M. Tokarski, I. Słowiński, M. Matuszewski, B. Jastrzębski, D. Trela, ostatecznie zajęła III miejsce. Serdecznie gratulujemy naszym piłkarzom!!  

Read more
Kolejny Turniej siatkarski za nami!

W środę 14 marca, w Hali Legionów, odbył się IV Turniej Mini Piłki Siatkowej klas III - VI,  organizowany w ramach projektu "ŚWIĘTOKRZYSKIE VOLLEY CUP" przez Urząd Miasta Kielce. Jak zawsze liczna reprezentacja naszej szkoły stanęła do rywalizacji z rówieśnikami. Siatkarki z naszej szkoły zaprezentowały się pozytywnie, zajmując czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych. I tak: w klasach IV - II miejsce zdobyły B. Rurarz

Read more
Jesteśmy najlepsi w pływaniu !!!

3 dni trwała rywalizacja uczniów w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w pływaniu, zorganizowanych na pływalni 'Foka" w Kielcach, przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. 6 marca do rywalizacji stanęli najmłodsi pływacy (klasy I - II), 8 marca rywalizowały klasy III - IV, a ostatni dzień Mistrzostw  - 14 marca - to zmagania najstarszej grupy (klasy V - VII). Wyścigi na poszczególnych dystansach były ciekawe i emocjonujące.

Read more

Archiwum