Wisdom of Life

Religia

Gwiazdy PGE VIVE KIELCE w naszej szkole!

W ostatnią środę lutego, do naszej szkoły zawitali czołowi zawodnicy PGE VIVE KIELCE: Michał Jurecki i Julen Aginagalde. Zawodnicy odbyli pokazowy trening z naszymi młodymi adeptami szczypiorniaka. Wszyscy z wielką uwagą i zaangażowaniem wypełniali zadania, jakie postawiły przed naszymi szkolnymi "ręczniakami" gwiazdy Vive. Było to niezapomniane przeżycie dla wszystkich uczestników treningu, którymi byli chłopcy z klas VI - VII. 

Read more
Hej, kolęda, kolęda…

Z naszego otoczenia znikają już bożonarodzeniowe dekoracje. Niemniej wspomnienia związane z okresem świąt Narodzenia Pańskiego zachowywane są w naszej pamięci na długo. Szczególne miejsce wśród nich mają te z okresu dzieciństwa. Jakie będą mieli uczniowie klasy 4"H"? Na pewno znajdą między nimi wspomnienia z prób i spektakli przedstawienia bożonarodzeniowego jakie przygotowali wraz z nauczycielami oraz chórem w 2017 roku! W

Read more
Konkurs o św. Janie Pawle II

Odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu o św. Janie Pawle II. Tradycyjnie konkurs ma dwie kategorie. Młodsze dzieci wykonują pracę plastyczną. Starsze przygotowują się do dwuetapowego konkursu wiedzowego. 17 października, dzień po 39. rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową odbył się w naszej szkole finał tego konkursu. Przy udziale dyrekcji szkoły oraz ks. kan. Bogdana Pękackiego, proboszcza par. bł. J.

Read more

Archiwum