Wisdom of Life

Imprezy

Kolejny Turniej siatkarski za nami!

W środę 14 marca, w Hali Legionów, odbył się IV Turniej Mini Piłki Siatkowej klas III - VI,  organizowany w ramach projektu "ŚWIĘTOKRZYSKIE VOLLEY CUP" przez Urząd Miasta Kielce. Jak zawsze liczna reprezentacja naszej szkoły stanęła do rywalizacji z rówieśnikami. Siatkarki z naszej szkoły zaprezentowały się pozytywnie, zajmując czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych. I tak: w klasach IV - II miejsce zdobyły B. Rurarz

Read more
DZIEŃ KOBIET W KLASIE 1E

Klasa 1 e wraz z  wychowawczynią Jolantą Lipiec zorganizowała nietypowy, wyjątkowy Dzień Kobiet. Dziewczynki przygotowały piosenki, które prezentowały przed klasowym jury w konkursie Voice Kids. Nagrodą główną był piękny złoty puchar ufundowany przez rodziców oraz tytuł Najlepszego Głosu. Zabawa była fantastyczna, a opinie wydawane  przez chłopców zasiadających w jury- znakomite.  

Read more
Brązowy medal naszych szczypiornistek z klas szóstych!

Niezapomniany prezent na Dzień Kobiet zafundowały sobie uczennice klas szóstych, które właśnie 8 marca, w Finale Mistrzostw Kielc SP w piłce ręcznej, zdobyły III miejsce. W skład naszej reprezentacji weszły: J. Michalska, N.Ogrodnik, K. Syska, A. Czyż, J. Głowacz, W. Syska, J. Kaleta, M. Michalska, W. Kulpińska, M. Niedbalska, M. Sobczak. Wszystkim zawodniczkom, podopiecznym Pani I. Kozioł gratulujemy sukcesu!

Read more

Archiwum