„WITAJ MAJOWA JUTRZENKO”

dav

OBCHODY  ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA W SP25

W piątek, 27 kwietnia 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole kolejną rocznicę uchwalenia KONSTYTUCJI 3 MAJA. To istotne wydarzenie nie może zostać zapomniane, więc co roku w naszej szkole z nostalgią przypominamy sobie o tych doniosłych i jakże ważnych dla każdego Polaka faktach. Z tej to właśnie okazji mogliśmy  uczestniczyć w przygotowanym przez wychowanków SP 25 pięknym apelu. Wątki zaczerpnięte z historii Polski przeplatały się z piękną recytacją wierszy oraz chóralnymi wykonaniami pieści  patriotycznych. Apel uświetnili swoim  występem wychowankowie klasy 4h i 4e,  tańcząc widowiskowo poloneza. Uczniowie wraz z opiekunami w ciszy i skupieniu wysłuchali przygotowanej akademii. Ten wyjątkowy dzień przypomniał nam wszystkim, że to właśnie dzięki odwadze i poświęceniu naszych rodaków, my możemy dziś żyć w wolnym kraju.

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav