POWITANIE WIOSNY W SP25

wiosna2

CHOCIAŻ ZA OKNEM MINUSOWA TEMPERATURA I ŚNIEG, TO W KALENDARZU I NASZYCH SERCACH ZAGOŚCIŁA JUŻ DŁUGO OCZEKIWANA WIOSNA!!! UCZNIOWIE SP25 PRZYWITALI JĄ JAK ZWYKLE HUCZNIE, KOLOROWO I BARDZO, BARDZO RADOŚNIE. PODCZAS CZWARTKOWEJ IMPREZY  ZAPREZENTOWANE ZOSTAŁY  FENOMENALNE MARZANNY, UCZESTNICZYLIŚMY W POKAZIE WIOSENNYCH FRYZUR PREZENTOWANYCH PRZEZ NADOBNE GRONO PEDAGOGICZNE, A TAKŻE  MOGLIŚMY PODZIWIAĆ ZMAGANIA MASTER CHEFÓW Z KLAS SIÓDMYCH, KTÓRZY WZNIEŚLI SIĘ NA WYŻYNY SZTUKI KULINARNEJ, PRZYGOTOWUJĄC WIOSENNE PRZYSTAWKI. ZWYCIĘZCY POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJI OTRZYMALI W NAGRODĘ „KUPONY NA NIEPYTANIE” DLA SWOICH KLAS. ZGROMADZENI OBEJRZELI TAKŻE WYSTĘP GRUPY TEATRALNEJ BOMBA(UCZNIOWIE KL 3E I 4B) ORAZ POKAZ TAŃCA BREAKDANCE. ZABAWA BYŁA WYŚMIENITA, ZRESZTĄ ZOBACZCIE SAMI:

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav