URODZINY PATRONA SZKOŁY- KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO

dav

8 lutego 2018 roku obchodziliśmy kolejną rocznicę urodzin patrona naszej szkoły- Kornela Makuszyńskiego. Jak co roku, było wesoło i kolorowo i radośnie!!! Podczas tej uroczystości został rozstrzygnięty również Urodzinowy Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Kornela Makuszyńskiego. A oto lista nagrodzonych:

1 miejsce i tytuł MAKUSZYNKI ROKU 2018 uzyskała Kinga Banaś z kl. 5c
2 miejsce- Monika Biskup, kl.5c
3 miejsce- Jakub Piwowarczyk, kl.5e
Wyróżnienia otrzymali:
Dawid Stefańczyk, 4b, Aleksandra Ślusarczyk kl. 6a, Kinga Górska, kl.5c, Magdalena Stachura, kl.7d oraz Alicja Radomska, kl.7f.

Konkurs ”Mała Makuszynka” został przeprowadzony  w styczniu 2018 roku wśród uczniów klas trzecich. W konkursie wzięły udział 24 osoby,    które musiały  wykazać się znajomością życia i twórczości Kornela Makuszyńskiego oraz tematyka jego utworów .

Laureaci konkursu „Mała Makuszynka” 2018:

  1. Ola Religa IIIh
  2. Weronika Partyka IIIh
  3. Filip Juszkiewicz IIIh

Wyróżnienia:

1.Franciszek Kornaszewski IIIc

  1. Nikola Przepióra IIIa

3.Aleks Różalski  IIIi

4.Dominika Litwin IIIf

5.Amelia Gorajska IIId

  Organizatorzy: M.Maciejska, A.Słopiecka, I.Baran

 

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav